.

.

600W Mono Klassi-D Digital Audio Võimendi Juhatuse Subwoofer Suure Võimsusega HiFi Võimendi Juhatuse Palavik

600W Mono Klassi-D Digital Audio Võimendi Juhatuse Subwoofer Suure Võimsusega HiFi Võimendi Juhatuse Palavik

€ 58.80

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval


Tere külastajaid ja ostjaid, Tere tulemast Queenway pood!
Toodete kohta info, seal me hoolikalt öelda : need eripära toodetud Ali Express süsteemi, mõned neist ei ole õiged või isegi vale. Nii et õige toodete eripära on üksikasjalik kirjeldus. Tavaliselt kirjeldus on mõned pildid ja palju sõnu. Ja kui sul on 110 V taga. Pange palun tähele, punkte sisend pinge. Kui me ei vali seda vähe üksusi.
Umbes international shipping/transpordi tasu, kui laevandus tasu on kallis, palun võta meiega ühendust. Mõnikord saame leida mõni odavam shipping viis ja me 100% vastus teile! Palun kontrollige tähelepanelikult pakendi/box/pakk, kui saatja tarne.
1 X 600 W TAS5630 B suure võimsusega võimendi juhatus, HIFI stereo koormus 2ohm, DC48 V toide iga kanal võib-väljund, 600 W väljundvõimsus
Kuna müügi kogus põhjus, on meil puudub õigus ehitada after-sales service center kohalikult. Kuid meie toodete hind on odavam samadel kvaliteedi, me püüame pakkuda paremat teenust! Garantiiaeg kõik meie esemed on 2 aastat. 2 aasta jooksul, saame pakkuda remont osad tasuta. ja sa ei pea maksma laevandus tasu Hiinast, ei pea ostja ja müüja koostöö probleem vea diagnoosimiseks. 2 aasta pärast kuupäeva, saame pakkuda remont osad tasuta. Kuid ostja peab maksma laevandus tasu Hiinast.

Spetsifikatsioon

Brändi Nimi:
QUEENWAY
Pakett:
Jah
Mudeli Number:
600W
Maksimaalne Võimsus Kanali Kohta:
Üle 200W
Kanalid:
2 (2.0)

Antud kaubaga, kui nad ostavad