.

.

NRF52832 ABSniffer USB Dongle 528

NRF52832 ABSniffer USB Dongle 528

€ 11.89

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval

Q : Millist rakendused võiks olla välja töötatud koos majakad?
Teie app on võimalik, et korja beacon signaali ja andmete toomiseks nagu UUID, asukoht ja muu teave. Ta võiks teha seda taustal ja käivitada erinevaid tegevusi sõltuvalt läheduses majakas. Sisseehitatud USB-Serial converter CP2104 Kasutab väljamõeldud Põhjamaade NRF52832 kiibistik Vabatahtlik Käsku scan silmas on gaasimull seade reklaam andmed (kui on laetud custom firmware)
Te saate ka programmi ühenduvus firmware alates nordic. Q : kas mul Võib olla oma logo ja millist teed?
A : Muidugi.
Vaata lähemalt
Täiendava info saamiseks võtke palun minuga ühendust või külastage meie wiki. Võimalusi on lõputult - siseruumides navigeerimise, läheduses turundus, automaatne check-ins.
Meil on keskenduda püsivara ja tarkvara,pakume SDK/APP saate muuta UUID/Suured/Väikesed ja käsitsi IOS&Android ette ka. K : Kuidas see töötab?
A : aprill beacon broadcast signaali, mis sisaldavad UUID, suuremaid ja väiksemaid väärtusi. Telefon peab toetama Bluetooth 4.0 LE lubatud seadmete beacon valikut on võimalik, et korja see signaal, ja ettevõtetel võimalik valida, mida suhtlemist, et saavutada seadme kaudu nende avaldaja.
Kasutatud sõiduki garantii :
1.Q :
A : Ei, sest iga majakas on parooliga kaitstud, nii et kui teil on beacon teise brändi, rakendus võib tuvastada beacon, kuid te ei saa salvestada kõik muudatused, mis tehti majakas. Käigus pakkudes kasutuselevõtu teenused, oleme välja töötanud palju funktsioone meie APP, ja on saanud rikkalikult praktilisi kogemusi partii kasutuselevõttu.
sa võiksid muuta parameetreid, mida meie oma app otse .
Kui soovite reprogram selle seadmeid tuleb kasutada J-Link.
O rder meilt ja liituda meie R&D bbs nüüd !
.
SDK IOS ja Andriod ette. Kui te vajab suurtes kogustes majakad tulevikus ja vaja paigaldada, see on parem valida meid Pakkimine ja kohaletoimetamine
Pakendi Mõõdud : 12 X12 X12 cm Bruto Kaal : 0,5 kg
sa võid valida parim laevandus tasu, mida youself, laevandus tasu täiesti oleneb kohalikke makse, me ei saa kasumit tahes. Kõik tooted on 1 aasta garantii, Kui ei ole inimtegevusest probleemi, teeme meie tehnoloogia teenuse vabalt. See on eelsalvestatud ABSniffer 528. Kui i Beacon(s) saadetakse esmaspäev-reede, samal päeval, kui tellimus on tehtud, kui on soetatud enne 4pm,jälgimise numbri ette. K : Kas tooted kooskõlas Andriod apps liiga?
A : See ühildub Android 4.NRF52832 ABSniffer USB Dongle 528 Toote Kirjeldus
ABSniffer 528 põhineb Põhjamaade on NRF52832 kõige võimsam silmas on gaasimull moodul.
Meie Teenused
pakume proovid, me teeme, custom beacon & eluaseme . Mis tähendab, saate kasutada pc-silmas on gaasimull-juht sõita dongle. Me oma parimad pärast-müüki teenust, kui mingeid probleeme juhtub, Meie meeskond annab endast parima, et lahendada klient. Pealegi, me saame kohandada juhul põhineb teie nõue, kui saadate meile oma üksikasjalikud nõuet oma kohtuasja.K : Mis on i Beacon?
A : i Beacon on tehnoloogia, mis Apple kutsub "uus klass madala võimsusega, madala hinna ja saatjad, mis saab teatada lähedal i OS 7 seadmed, nende olemasolu".

Spetsifikatsioon

Mudeli Number:
528
Brändi Nimi:
Aprilbeacon
Nimi:
ABSniffer 528
Päritolu:
Peking, Hiina (Mandri)
Sobiva Tehnoloogia:
iPad, iBeacon,silmas on gaasimull 4.0, iPhone, iPad, opsüsteemiga iOS, Android

Antud kaubaga, kui nad ostavad