.

.

USB-5-Port-Kiire Eest 3.0 Travel Kiire Laadija Telefoni Laadija Sülearvuti toiteplokk Dell ASUS Sülearvuti HP

USB-5-Port-Kiire Eest 3.0 Travel Kiire Laadija Telefoni Laadija Sülearvuti toiteplokk Dell ASUS Sülearvuti HP

€ 20.00 € 23.88

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval


See on mitu porti, kiire laadimine USB power adapter Dell ASUS Sülearvuti HP
Samaaegselt saab toetada sülearvuti, mobiiltelefon ja tabletid laadimine, seadistada mobiiltelefoni laadija, sülearvuti toiteplokk, tahvelarvuti laadija funktsiooni ühes
Adapter on viis Qualcomm 3.0 kiire tasu sadamates, saab tasuta viis QC mobiiltelefonid samal ajal või ühe sülearvuti, mis on üks tablet PC ja ühe mobiiltelefoni
Adapter lai sisend pinge 110-240 V, kui laadimine sülearvuti koos kahe otsaga USB-kaabel, maksimaalne väljund oleks : 19 V/3.15, toetab sülearvutid alljärgnevat standard :
1.Pinge : 18-20 V
2.Praegune alusel : 3.15 A
3. Kaal : 166g
Sisendpinge : (50-60 Hz) 110-240 V AC
Sisend võimsus : 80 VA
Väljundvõimsus : (max) 60 W
Kasutegur >92% (TYP)
USB-port : 5 V
Väljundvool : USB-port : 5 V/2 A, 9 V/1,8, 12 V/1,5 A, 20 V/1,5 A
Double USB rida : 19 V/3.15 A
Märkus : Me oleme Eu pistik ja USA pistik,siis palun andke meile teada pistik soovite.
Märkus : Kui teil on küsimusi või probleeme,võtke meiega palun ühendust enne avamist vaidlus, me aktiivselt lahendada teie probleemi ja hoida ühendust teiega.
1. Toetame Deponeerimine ja Pay Pal. Tasuda saab läbi Alipay, Visa, Master Card, Western Union, Qiwi ja panga ülekanne Ali Express. 2. Palun teha makse niipea, kui posible, nii et me saadame teile niipea, kui võimalik ja sa saad punkt varem. 3. Märkus : Kõik impordi tariifi punkt on ostja vastutusel, ei sisaldu müügihind või laevandus tasud; Kuid seda tavaliselt ei juhtu, me kinnitame, et toode nagu kingitus madalama väärtus, mis aitab teil kergesti saada punkt Tolli kaudu.Palun ärge muretsege. 1. Me laev kauba 2 päeva jooksul pärast taotluse saamist oma makse. Kauba saab kindlasti olema välja antud mitte hiljem kui viie tööpäeva jooksul. 2. Saadetised võivad hilineda tõttu otsas ja pühad. Ärge muretsege, see infrequency. 3. Märkus : Kui teil on mis tahes küsimusi logistika infot oma paketti, siis palun võtke meiega ühendust enne avamist vaidlus, me vastame teie küsimustele ja hoida ühendust teiega. 1. Transpordi ajal üle kohustusperioodi või kauba kahjustumise korral toimub transiidi, palun võtke meiega kohe enne avamist vaidlus. Vastavalt praktiline olukord, meil on hea meel, et anda teile Täielikku tagastamist või Uuesti saadetis. Me austame oma valik. Ärge muretsege. 2. Kui me saadame sulle vähem,palun võtke meiega ühendust, me anname teile asendamine kaupa. 1. Teeme oma parima, et pakkuda head teenust, et teenida oma rahulolu. 2. Me loodame, et sa võiks anda meile "5 stars" positiivne tagasiside. Teie Kinnitus on meie suurim motivatsioon. 3. Kui teil on küsimusi, palun võtke meiega ühendust enne avamist vaidlus. Me aktiivselt aidata teil probleemi lahendada. 1. Meil on elektrooniline teaduse ja tehnoloogia ettevõte. Müüa Ali Express kuus aastat. Toetame B2 B äri, kas. Kui teil on mingeid vajadusi, palun võtke meiega ühendust ja me pakume parimaid lahendusi ja teenuseid. 2. Meie töö aeg : 9 : 00-18 : 00 (GMT + 8) esmaspäevast reedeni.

Spetsifikatsioon

Pakett:
Jah
Väljundvool:
2A
Ühilduva Brändi:
ASUS,Dell,HP
Pistiku Tüüp:
EU
Brändi Nimi:
DeepFox
Mudeli Number:
ES65W5Q3-DHA
Väljund Pinge:
5V

Antud kaubaga, kui nad ostavad