.

.

ZuRong 20mm 25mm 30mm Helkur läätsed co2 laser objektiivi laser peeglid laseroptika

ZuRong 20mm 25mm 30mm Helkur läätsed co2 laser objektiivi laser peeglid laseroptika

€ 6.30

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval

Kui mis tahes murda teel, müüja saadab uue toru vaba, ostja ei pea maksma enam.
Me vastu top Molübdeen materjali tööstus toota co2 laser helkur peegel. Palun kontrolli üksikasjad kontakt andmed, kui teete tellida sisaldama aadress ja mobiiltelefoni number. Puhul, mis oluliselt parandab teie töö efektiivsust. Tehas otsib laser industrial park, mis oli ehitatud meie enda Suqian city, Jiangsu provints, rohkem kui 8000 ruutmeetrit.
Meie firma on kaasaegne ettevõte koos uurides ,kes toodavad ja müüvad CO2 Laser Toru, laser masina puhul,
CO2 Laser Graveering ja Lõikamise Masin, kiu-märgise masin ja kiudaineid lõikamise masin. Kaks tehast kombineeritud 2016.12"
Materjal : Molübdeen
Pool 1 Raadius : Plano
Pool 1 Tagasipeegeldumist : >97%
Kasutamine : Kanna co2 laserlõikus ja graveerimine
See oleks suur peegel co2 graveerija või laser cutter, et relect laserkiirega arvesse laser pea. Kuna ostja ei maksa kohandatud maksu-ja ei saa kliirens, Kõik kahjud, vastutab ostja.
Meie ettevõte on üks suurimaid toodab väikeste ja keskmise laser seadmed, hiljuti ettevõte omab rohkem kui 15 insenere, rohkem kui 50 toimingud. Kui kaup jõuab sihtkohta, kui ostja on minna selge kohandatud asap. Kõik küsimused peavad läbirääkimisi, müüja teeb sõnum aliexpress või saada sõnum mobiiltelefonist.
Ostja Teade :
1.
Omadused :
Mode l : kvaliteetne peegel objektiiv
Läbimõõt : 20mm, 25mm,30mm
Paksus : 3mm/0. Kui optika näitab saastumist või kahju mainitud, siis ilmselt tuleb asendada. Mis on kõige rohkem viis, kuidas müüja ja ostja.
Toodete Kirjeldus :
Eelised :
• Vastu Molübdeen materjal imporditakse USAST, mis võib minna suure võimsustihedusega;Deliang süsteemi, ja suurenenud laser, mis kajastavad osad;
• Peegeldab määr töötavate waveband co2 laser tööstuse jõuab 97%;
• Kui refllector peegel koosneb palju eeliseid, nagu kõrge laser, mis kajastavad määr, wihtout kate anti pühkides, suurem valgusvoog, jne.
Kasu
•Kõrge peegeldav määr, paremini toime lõikamine ja graveerimine, talutav suure võimsustihedusega, ja ilma, et kate vastu koorimine maha ja vastupidav pühkides;
• Ilma lakk, vähendamise või kaotamise kohta häiriv valguse optilise süsteemi;
• Lõikamine & graveerimine kiirus on mõned rakendused, parandada, ja võime peegeldunud valgus suurendada;
• Kergemini jaoks pühkides, pikem eluiga, samuti paremini protsess poola. Pärast kauba tarne sihtkohta, maksu sihtkoha maksab ostja poolt 2. Pärast tellida, palun pöörama tähelepanu sellele, et sõnum on pärit aliexpress või mobiiltelefoni.
MÄRKUS :
Saastumise ja kahjustumise tüüpi, näiteks metall-plartsutama, pits jne) ei saa eemaldada.
Kasutatud
Kasutatakse laialdaselt järgmisi kaubamärke CO2 laser graveerimine & lõikeseadmed : Redsail, Kaitian, Yueming, Goldenlaser, Senfeng, Shenhui, York Laser, Hanma Laser, Ruijie, ja Bodor, ETL, jne. Kui on abi vaja, palun jätke sõnum, et müüja aliexpress 3. aastal ja leidis ZR Laser Grupp. Tavaliselt me laeva kogu laser toru DHL. Iga-aastase müügi kogus on saavutatud 20000pcs CO2 laser torud ja 2000 komplekti laser masinad nüüd.

Spetsifikatsioon

Mudeli Number:
ZR2004
Brändi Nimi:
ZR
Materjal:
Molübdeen , Si
Läbimõõt:
20MM ,25MM,30MM,
Struktuur:
plano-kumer/menisk
Funktsioon:
Optiline ja tähelepanu
Kuju:
Menisk
Kasutamine:
ptical
Paksus:
3mm

Antud kaubaga, kui nad ostavad