.

.

ZOMEi 77mm Ultra Slim ND2-ND400 Fader Muutuja Neutraalse Tiheduse Reguleeritav Objektiivi Filter Ultra Slim ND Filter Optiline Klaas

ZOMEi 77mm Ultra Slim ND2-ND400 Fader Muutuja Neutraalse Tiheduse Reguleeritav Objektiivi Filter Ultra Slim ND Filter Optiline

€ 13.00 € 13.29

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval

ZOMEi Ultra Slim ND2-ND400 Fader Muutuja Neutraalse Tiheduse Reguleeritav Objektiivi Filter Ultra Slim ND Filter Optiline Klaas
Sissejuhatus
Keerates end objektiivi teil on võimalik kontrollida valguse (vahemikus +1 ja +8 peatus väärtused), mis sisestab objektiivi.
Vaenlane näide, f/4, selle asemel, f/8 valikulist teravust asemel suur teravussügavus, või 1/15s asemel 1/60s sile, ähmane vee mõju asemel "külmutatud" juga.
Selgitus "X" rist küsimused :
"X" rist pildid on tavaline probleem koos lainurk objektiividega ja variable ND-filtrid. Füüsika piirata võimalusi variable ND filtrid lainurk objektiividega.
Kui sisestate serva max range, "X" teema võib tunduda kohta yout pilt. Kuna sa kasutad seda väljaspool oma pädevust vastavalt seadustele optilise füüsika,mis paratamatult põhjustada nimetatud nähtust.
Kui soovite kasutada ND filtreerimine kell laiema nurga alt, sa pead, et saada ND-filtrit (või mitu filtrid) staatilise tihedus.
Värv Muutus
Värvi pilt võib erineda soe ja külm. See on tavaline nähtus kõikide variable ND-filtrid. Sa pead asjust oma valge tasakaalu seega, kui set ND-filter erinevaid vahemikke.
Objektiivi kate või objektiivi varjuk ei pruugi sobida see filter
Väljaspool lõng on suurem, kui sees on üks, mis on meie eriline disain.Laiema ees filtri rõngas aitab vähendada võimalust kohendamise (kui tume nurgad) kell lainurk. Kui sa ikka tahad paigaldada objektiivi, siis on vaja võtta filter välja või kasutada lager keermega kork asemel.
Pakett Sisaldab : 1 x Slim ND2-400

Spetsifikatsioon

Kaliiber:
Kuni 49mm, 52mm, 55mm, 58mm, 62mm, 67 mm, 72mm, 77mm, 82mm
Pakett:
Jah
Tüüp:
Polariseeriv Filter
Brändi Nimi:
Zomei
Mudeli Number:
ND2-ND400

Antud kaubaga, kui nad ostavad