.

.

Lab Analüütilised kaalud 0,1 mg 100 x 0.0001 g Digitaalne Elektrooniline Precision Scale USA Tahke CE, ISO

Lab Analüütilised kaalud 0,1 mg 100 x 0.0001 g Digitaalne Elektrooniline Precision Scale USA Tahke CE, ISO

€ 304.94

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval

Võimsus 100 g Min.
I n et teha tollivormistuse sujuvalt ja saada oma toote tõrgeteta, siis palun pange tähele allpool asju. Kui temperatuur on ka tegur, mis mõjutab täpsust, me parem kasutada seeria analüütilised mahus 17.0000 g/cm3; Mõõtmise Täpsus on 0,1 mg/cm3; Korrata Täpsus on ±0,2 mg/cm3; Resolutsioon 0. Kui sul tekib maksmise probleemi, saada meile kiri ja me oleme õnnelikud, et aidata. Kõik see lihtsustab oma tööd ja teeb teid töö efektiivsust. Sellised väikesed kogused võivad mõjutada vähimatki asju, nagu tuul, magnetväli, temperatuur, niiskus, tihedus, jne. Venemaa klientidele. P rentida jätke oma CPF või CNPJ number, kui tellimuse.
Sest tehnikud, kes peavad tegema palju mõõtmine töö, lisaks täpsusele, lihtne ja kiire reageerima kiirus on ka importida. Kui teil on vaja, võite meiega ühendust võtta ja see on meie suur rõõm pakkuda teile kvaliteetse kauba mõistlik ja soodne hind. Seeria kaalud on 2 – 3 s reageerida kiirus(stabiliseerimine Ajal), täis võimsust lahutamine, digitaalne lugemine LCD ekraan, mis on mugav sinise taustvalgustusega , multi Kaalumine ühik vestlus g/mg/ct/oz, osad, häälte protsent, kaaluga(ei ole kohustuslik).
Saadetise & Tagastamine
Vedu
Me saame laeva meie üksuse Fedex, TNT, DHL, EMS, jne. See on põhjus, miks tehnikud omakorda analüütilised kaalud. Vedaja teksti ostjale, kui kaup jõuab RU. Palun kinnitage oma saateaadress makstes. Brasiilia klientidele. Kui osta 2 tk või rohkem tooteid ühe tellimuse, palun EI maksa enne, kui me muudame hind teile, põhjustada Aliexpress süsteem võib miscalculate laevaliini kulud,
Täname koostöö!
CE Sertifitseerimine
Ühe Aasta Garantii
Täpsuse mõõtmine on väga oluline lab tehnikud, kes töötavad sageli väga väikestes kogustes küsimuses.
Tagasi Poliitika Situtation, Kuidas tulla toime Ei Saa, kuidas Palun ole kannatlik, et oodata. Klaas eelnõu kilp hõlmab mõõtmise koht ja vabaneda mõju imelihtne.
USS-DBS-seeria analüütilised kaalud võimaldab kasutajal mõõta massi, mis on vahemikus 100 g 320 g 0,1 mg loetavuse ± 0,2 mg korratavus ja lineaarsus . Kui kaal ületab 50% max. väärtus, ülejäänu on ülekoormus kaitsva režiim.
Asutatud aastal 2009, oleme pühendunud teenindavad meie kliente väga toodete ja suurepärane teenus, säilitades samal ajal kõrge kvaliteedi ja hinnad madalad.
Samal ajal, see on ka funktsioon, üle koormus kaitse, mull taseme reguleerimine, vastavalt konks. See võtab Elektromagnetilist Jõudu, Hüvitis, Tehnoloogia , mis on põhjus, miks skaala on kõrge täpsus ja pikk eluiga .
Võtke meiega ühendust & Tagasiside
Firmast
Meil on äriühing, kellel on rikkalik kogemus maailma kaubanduses. Alumiiniumist valatud alus muudab skaala korrosioonikindlus ja anti-elektromagnetilised Häired.0000 g/cm3; Kooritud Vahemikus 0 - 20.com/us/media/import/Tools/Digital-Balance-Scale-Manual.Tariifide ja Maksude . Me võtame Alipay (Escrow Service), Krediitkaardi, Brasiilia Boleto ja muud makseviisid.
Meil on ka rikas tooteid rohkem kui display-poest. Ei saa jälgida Palun võtke meiega ühendust esimesel.
Elektromagnetilise Jõu Hüvitis on järgmine :
Tehnilised Parameetrid
Brändi USA Tahke Mudel USS-DBS4 Max.

Spetsifikatsioon

Tüüp:
Laboris Saldo
Ekraani Tüüp:
LCD
Mudeli Number:
USS-DBS4
Täpsus:
0,1 mg
Toide:
AC 110-240V
Suurus:
34 x 21.5 x 35 cm
Võimsus:
100 g
Brändi Nimi:
USA Tahke
Arvestuslik Koormus:
100g

Antud kaubaga, kui nad ostavad